May 2011

Dess 0.2

29. may 2011 at 15:36 | Noita
OD-DO: 7.5. - 29.5
Vyrobila: Noita
Spokojenost: 85%
Náhled:
Mě se moc líbil, je pravda že tu moc dlouho nepobyl ale chtěla jsem změnu :)) Ne dessy na tenhle způsob ale něco jiného. Jak se líbil vám ?

Měním dess

29. may 2011 at 15:14 | Noita |  Informace ohledně blogu
Hi,
právě měním dess takže se nedivte když to tu bude vypadat hodně zajímavě ;)
Dess bude komplet jiný, ne co je tu teď.Záhlaví nebude tak jak teď bude v menu atd.
Takže běhěm rekonstrukce to tu bude vypadat jak po válce :DD Neděste se.Snad mi to bude vycházet :) Zdar ! :)

Kruci ! Už zas !

29. may 2011 at 12:57 | Noita |  Informace ohledně blogu
Sakra .. už mi zase blbne blog ! Když kliknu v menu na nějaký odkaz aby mě pčesměroval do rubriky, tak mi to prostě nefaká .. Vám to funguje ?? Nechápu to, ještě včera večer to normálně šlo :( A taky asi budu měnit dees, chcete tu nechat tenhle nebo jiný ? :)

No tak jinak ..
Když mám rozcestník a tam kliknu na nějakou rubriku tam to mi nefaká :D

After the rain the sun

29. may 2011 at 10:14 | Noita
Hi treasures!
Jak ste se dneska vyspali? Já do růžova .. Ne, prostě jsem se vyspala fajn :D Zdál se mi tak krásnej sen thredheart.gif image by Salisko. Taky mě napadlo (není to můj nápad :P) že bych udělala rubriku mé sny, kde bych vám psala co se mi zdálo atd.Nápad je od mého affs Nicolle* ( http://) ale ještě před ní jsem to našla na jednom blogu,

Takže to není čistě teoreticky okopčené jenom od ní :D Tak pište do komentů jestli byste to chtěli a nebo ne.
Jinak se už vrátil brácha s otcem z Itálie, Honza je celý čokoládový (závist) Ale zase jeli autem 12 hodin což já nesnáším :D Si vždycky šlehnu kinedril a očekávám konec :D Naštěstí na dovolené jenom lítáme (2x Řecko, 2x Španělsko) ale bohatě mi stačila cesta autem do Alp. Fuj ! :D Ale bylo tám krásně thredheart.gif image by Salisko. Já jsem však spíše typ moře a pláž. (A opálení kluci :DD)
Bohužel dneska je už neděle, což znamená zítra školu :( Netěším se .. (Kdo jo?) máme psolední 3 týdny na opravu známek a některé předměty musíme mít uzavřené o týden dřív takže super !! Fakt se těším jak to budu dohánět.Hold sem blbá.A co vy?
Dneska už asi nic nepřidám, možná jo možná ne - však mě znáte :D A strašně děkuju za včerejší návštěvnost ! Bylo t přes 40 lidí thredheart.gif image by Salisko.No vidíte to mě připomnělo jednu myšlenku.

Jak si zvýšit návštvěvnost podle nejmenované holčiny s blogem xy? Jednoduše! Napište si strhující název článku např. (čerpám jejich nápadů) ,,Vyhodila jsem mladší sestru z okna" a článek po zvěřejnění smažte, olalá jenže článek nějakou dobu bude v nejnovější článcích a čtenáři na něj kliknout, nic se však nedočtou ;) Jak jendoduché že?! Stačí napsat takový 10 článků z nějakým odstupem a hned máte návštěvnost jako z pohádky ! ( okolo 300-400lidí) Můj názor je však negativní, v dnešní doě je jenom samý podvod a lež.
Tímto se loučím musím jít hlídat bráchu,pááthredheart.gif image by Salisko
Noita

Prší a prší ..

28. may 2011 at 9:31 | Noita |  Potřebuju se vypsat ..
A prší .. Pršet nepřestane ještě nějakou dobu, a já sedím ve svém pokojku s netbokem na stole a tiše poslouchám jak kapky deště dopadají na má střešní okna.

Desítky,tisíce,miliony kapiček za minutu .. Zajímalo by mě jestli je to bolí .. Letět z takové výšky rychlostí (ehm..napíšu nějaké číslo:D) 200km/hod. ,a neli více, a pak tvrdě dopadnout na sklo,beton,auta .. Nejhorší to mají asi ty co dopadnou do otevřených popelnic .. :DD

Holky asi neví co je čeká a proto se bezhlavě pouštění z nebe tady k nám na zem.Nebo to ví ale je to jejich práce které se nevyhnou ? Nebo je snad tam nahoře někdo zákeřně shodí když se ty malé kapičky dívají přes mrak a rozmýšlí se zda-li skočit a nebo ne? Kdo by ale byl takový podrazák..Vlastně v dnešním světě je takových lidí hodně, až moc.

Dobře, vezmem v potaz že kapky už letí vduchem, jestli dobrovolně nebo ne to už řešit nebudeme.Letí bez padáku rychlostí tryskoletadla a nevědí že je čeká brzký náraz přímo na čumák..Au.Možná to vědí, ale kdo by jim to řekl?Ten zákeřný někdo, tam nahoře než je shodil, aby je ještě více vyděsil? Kapky před nimi jim to řícy nemohly, samy to nevěděly než se stalo, a ten okamžik byl příliš krátký než aby varovaly své kamarádky ..

Jejich tělíčka se roztříští na miliony menší kapiček vody, které splynou s dalšímy,nebo se vsaknou do půdy.(Další možnost že je poklidí stěrač u auta,rozebírat nechci.)A pak přijde slunce .. Jejich rozmasakrované tělíčka vytáhne k sobě nahoru a vymaže jim pamět.Některé však zachránit nedokáže..Polovinu těla kapky vypije strom, a chuděra bude na své další cestě pokračovat bez půlky těla..A vše se opakuje zas a znova ..

Ať už je to tak nebo onak, nechtěla bych být kapička vody.Tímto se loučím s mou úvahou,pokud ste ji přečetli tak gratuluju,sloh není moje největší stránka, ale baví mě se zamýšlet .. Loučím se svámi,vaše
Noita

Blog prošel čističkou.

27. may 2011 at 13:37 | Noita |  Informace ohledně blogu
Měla jsem čas, tak jsem se vrhla na úklid blogu :) Promazání rubrik,článků a změnila jsem motto, teď se mi líbí víc :D Taky jsem přidala do menu krátké informace (Autorka,datum založení a zaměření), a k jednotlivým rubrikám neboli rozcestníkům sem přidala nápis v podobě obrázku.Já jsem s tím spokojená a jak se to líbí vám ? :)

Information from my life

27. may 2011 at 13:12 | Noita

Potřebuju se vypsat - moje úvahy
My photo - fotím
Diary - zápisky ze dne

,,Stopy déšt a vítr smyl" ..

27. may 2011 at 12:06 | Noita |  Potřebuju se vypsat ..
Kdo chce, může si pustit píseň.
Zvláštní název článku.Sama nevím proč jsem vybrala tento.
Pomalu ale jistě se blíží konec školního roku .. Na jednu stranu jsem ráda, konečně si odpočinu, budu celé prázky u koních, budu se věnovat mému koni .. Ale na tu druhou stranu - známky.Pokud nebudu mít vyznamenání jsem v háji .. Koně mi prodaj .. a věřte že to bych nezvládla .. 15let jsem čekala,doufala a věřila a pak by mi ho kvůli blbé škole vzali .. Byla by to moje vina, ale i tak bych to nedávala ..
Konec depresivní části článku, už to na mě leze.Ach ta moje povaha ! Dost.
Dneska jsem do školy nešla.Kdo včera četl článek a nakupování a svatbě tak ví co dneska bylo.Nešla jsem protože jsem zaspala a na radnici se mi dojíždět už nechtělo :D Takže jsem zůstala doma, poklidila, pohlídala Danyho .. :))

Středeční fotka.Já vám říkala že jsem nefotogenetický typ :D
Hlásili bouřky.Kde jsou ?! U nás je jenom zamračeno.A já se těšila ! Budu si muset počkat .. Co to tu melu ?? Od mého vylívání citů jsem se dostala k bouřce.Ach jo, jsem divný člověk ..
Času mám dost, asi se vrhnu na první díl té povídky .. Přemýšlím že napíšu povídku která nebudu na Harryho Pottera nýbrž čistě ze světa .. Podle mích pocitů a emocí, nebude moc veselá.Asi ano.Půjdu ji napsat :) Tak se tu mějte pěkně,držte se a .. žádné depresivní myšlenky ! (jo, to se říká snadno)
Noita.

Nezapomenutelný den :D

26. may 2011 at 18:53 | Noita
Miluju své spolužáky :DD thredheart.gif image by SaliskoZítra máme třídní svatbu, a já budu mít mamčine černé plesové šaty :D Jsou krásné, ale já v nich vypadám .. zajímavě :D A ještě k tomu jedem busem/tramvají na radnici takže lidi budou mít pěknou podívanou :DD
Po obřadu máme ve škole hostinu, včetně svatebního dortu :D Já,Paťa a Petr sme dneska byli nakupovat a zážitků máme plno :D Tak třeba sme platili přes 500,- kč a prodavačce sme to dávali v 10,20 a 50 korunách :DD Pak sme s těma balíkama kofol a dalšíma krámama šli domů :D Pěkný pohled na nás :D Ale fajňáckej den :D
Jinak co říkáte na změnu v profilu ? Podle mě blbost..jak sem psala do komentářů pod článek o změně : Zodpovědný člověk nenapíše svou adresu že .. Stačí aby si někdo vytipoval nějakého člověka, zjistil adresu a jak to tak bývá tak plno blogerů píše že jedou pryč třeba i s celou rodinou a ejhle, zloděj má volnej kvartýr i s adresou..Já nemám profil vůbec.

Visitors -16.5. - 22.5. 2011

25. may 2011 at 13:26 | Noita
Navstevnost za minuly tyden (16.5. 2011 - 22.5. 2011) je:
Pondeli: 7
Utery: 6
Streda: 6
Ctvrtek: 12
Patek: 3
Sobota: 3
Nedele: 3

Celkem: 40

No..Jde vidět že sem tu celý týden nebyla .. :DD Ale i přesto sem nějaký ten člověk zabloudil,děkuju ;)