After the rain the sun

29. may 2011 at 10:14 | Noita
Hi treasures!
Jak ste se dneska vyspali? Já do růžova .. Ne, prostě jsem se vyspala fajn :D Zdál se mi tak krásnej sen thredheart.gif image by Salisko. Taky mě napadlo (není to můj nápad :P) že bych udělala rubriku mé sny, kde bych vám psala co se mi zdálo atd.Nápad je od mého affs Nicolle* ( http://) ale ještě před ní jsem to našla na jednom blogu,

Takže to není čistě teoreticky okopčené jenom od ní :D Tak pište do komentů jestli byste to chtěli a nebo ne.
Jinak se už vrátil brácha s otcem z Itálie, Honza je celý čokoládový (závist) Ale zase jeli autem 12 hodin což já nesnáším :D Si vždycky šlehnu kinedril a očekávám konec :D Naštěstí na dovolené jenom lítáme (2x Řecko, 2x Španělsko) ale bohatě mi stačila cesta autem do Alp. Fuj ! :D Ale bylo tám krásně thredheart.gif image by Salisko. Já jsem však spíše typ moře a pláž. (A opálení kluci :DD)
Bohužel dneska je už neděle, což znamená zítra školu :( Netěším se .. (Kdo jo?) máme psolední 3 týdny na opravu známek a některé předměty musíme mít uzavřené o týden dřív takže super !! Fakt se těším jak to budu dohánět.Hold sem blbá.A co vy?
Dneska už asi nic nepřidám, možná jo možná ne - však mě znáte :D A strašně děkuju za včerejší návštěvnost ! Bylo t přes 40 lidí thredheart.gif image by Salisko.No vidíte to mě připomnělo jednu myšlenku.

Jak si zvýšit návštvěvnost podle nejmenované holčiny s blogem xy? Jednoduše! Napište si strhující název článku např. (čerpám jejich nápadů) ,,Vyhodila jsem mladší sestru z okna" a článek po zvěřejnění smažte, olalá jenže článek nějakou dobu bude v nejnovější článcích a čtenáři na něj kliknout, nic se však nedočtou ;) Jak jendoduché že?! Stačí napsat takový 10 článků z nějakým odstupem a hned máte návštěvnost jako z pohádky ! ( okolo 300-400lidí) Můj názor je však negativní, v dnešní doě je jenom samý podvod a lež.
Tímto se loučím musím jít hlídat bráchu,pááthredheart.gif image by Salisko
Noita
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Do you like here?

Yes
No

Comments

1 Barbara. Barbara. | Web | 29. may 2011 at 10:21 | React

aj ja mam rada opálených chalanov... ou:)a s týma snama je to dobrý nápad..aj ja som nad tým už rozmýšľala... a s tou návštevnosťou je to dobrá blbosť.. :D:D

2 Cherri Cherri | Email | Web | 29. may 2011 at 12:14 | React

No to musí být dobrá pipka .. Jinak, dobrý nápad s těmi sny :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama