November 2011

Střípky osudu (1) Pravda vyšla najevo.

18. november 2011 at 12:10 | Şimi Maple |  Střípky osudu
KAPITOLA PRVNÍ → Pravda vyšla najevo.

Střípky osudu ( prolog )

17. november 2011 at 12:19 | Şimi Maple |  Střípky osudu
Vždycky sem byla spíše ta šedá myška, která si nevyžaduje pozornost.Možná právě proto sem měla tolik přátel.A můžu být hrdá nato, že to byli praví přátelé a né ti falešní, kteří se jen přetvařujou.Miluju zvířata, především koně a psy,a celkově pro čtyřnohé stvoření bych udělala vše na světě.Jsou můj život.Mé já.
Jmenuju se Tanya Potterová, a žiju u své náhradní rodiny.Nikdy mi neřekli co se stalo s mými rodiči, a proto už 15let žiju s tím že nevím kdo jsem.O sourozencích nic nevím, pravděpodobně jsem byla jedináček.Ale nemůžu si příliš stěžovat.Moje náhradní rodina si mě adoptovala když mi byl rok, a s láskou se o mě stará.Jediné co si, z doby před tím než si mě adoptovali, pamatuju je zelené světlo a nic víc.Nikdy sem nepřišla nato co to znamená.A už sem vzdala pátrání po tom co by to mohlo být, přece jen po několika letech to vzdáte.
Žiju ůplně normální život s mými náhradními rodiči,nevlastním sourozence Ericem a mým psem Waifem.
Eric je o rok starší jak já, a vycházíme spolu více než dobře.Je to milý kluk se sklonem mě ochraňovat a držet nade mnou ochrannou ruku.Už nejednou někdo dostal po držce.Bohužel s tím nic nenadělám, nechce slyšet mé namítky.A pořád lepší než to, že bych mu byla ůplně lhostejná..

Na konec a ještě dál (1) Proč já ?

17. november 2011 at 11:28 | Şimi Maple |  Na konec a ještě dál
1.kapitola této povídky

Na konec a ještě dál (prolog)

17. november 2011 at 11:26 | Şimi Maple |  Na konec a ještě dál
Menší úvod k povídce s názvem Na konec a ještě dál .

Povídce se odehrává v době, kdy Harry ukončí svůj 6.ročník v Bradavicích.Poté se však bude vyvíjet ůplně jiným směrem než byste si představovali.
Jak to všechno Harry zvládne? Co ho na cestě po viteálech překvapí,zarazí a mnohem více? Kdo mu bude krýt záda a kdo naopak proti němu vyšle smrtíjí kletbu? Nebudou to jen nepřátelé.. budou to i ti kterým věří.
To vše v této povídce.