December 2012

A teď vážně,dost!

30. december 2012 at 16:22 | Şimi Maple |  Zápisky ze života
... Jak se zbavím tiku v oku?! Už od rána mě v tom oku škube a já z toho začínám šílet! :D Nějaká hodná duše co zná nějaký trik jak se toho zbavit,prosím?

.... A prosím co nejdřív,jinak hrozí že si ho zalepím páskou.. *škub,škub,škub* vrrr!!

Jak žijete lidi?Co nového?Co vás dneska naštvalo nebo potěšilo?Já byla dneska jezdit (s koněm) a pořádně jsem makali po dlouhé době,už to potřeboval :D Přechody,obraty,kavaletky.. Hahaha, vtipné. Samozřejmně že na mě z vysoka sral a dobrou hodinu jsme se prali kdo má větší trpělivost. Vyhrála jsem. A za trest okusil co všechno by měl umět správně vychovaný jezdecký kůň,takže byl spocený až za ušima :D
Ne,nebojte,nejsem tyran. (Vážně!) Ale jak je chlupatý tak se spotí už po 10ti minutách normální práce.

Foťák dneska celý den spinká, brouček má volno.Takže žádné nové fotky, ale zítra (pokud budu mít čas) tak jdu nafotit kamarádku s jejím mladým, tak si poprvé vyzkouším fotit portréty.To dopadne!
No nic, za cca hodinku mám Slunce seno a pár facek -> nejlepší komedie, ale erotiku mám raději ^^ takže už pro dnešek končím. Fotečka na rozloučení,aneb můj Halík.
Mějte se krásně :)

Máš nějakou otázku na mou osobu? Neváhej a anonymně se zeptej! :) http://ask.fm/SimiMaple

Když vytáhnu foťák | Můj kůň

29. december 2012 at 15:47 | Şimi Maple |  Fotky
Čauec,
tak jsem tu s dalším foto-článkem.No jo, co čekáte od maniaka do koní a focení a když dostane zrcadlovku ? Už jsem se krotila dlouho kvůli počasí a proto když jsem dneska viděla sluníčko a jakžtakž čistého koně neváhala jsem ani vteřinku, brala foťák a letěla ven fotit.
Bohužel,mám nepózujícího modela a tráva mu byla přednější jak pánička s tou divnou věcí co na něj míří. (:D) Mrzí mě jen to že jsou poněkud vybledlé barvy ale co se dalo čekat když je odporná zima bez sněhu -.-"
Chtěla jsem akční fotky, Halík je totiž expert na všelijaké výkopy,vyhazovy,vzpínání..A dneska? Stěží se rozcválal!Myslela jsem že ho uškrtím na místě :D
Mimochodem, ty výkopy si nechal až pod sedlo - a já si pochroumala nohu když jsem jeden z nich neuseděla a přeletěla mu přes bok. :D

Ale beru to sportovně, "kdo nepadá,nejezdí!" :)
...více fotek v CČ.

První fotky Nikošem | Daniel

27. december 2012 at 11:42 | Şimi Maple |  Fotky
Ahoj,
tak se musím "pochlubit" prvníma fotkama mého brášky Daniela. Ano, je to kluk, né holčička! :D To dělají ty jeho vlásky. Už se to opravdu nedá poslouchat jak někde přijdem a každý na nás "Jé,to je ale pěkná holčička!" (a to je přitom celý v modrém) Teď už naštěstí moc ne, ale bylo období kde nám to říkali pořád a my s mamkou jenom "to je kluk..." :D

Ano, fotky jsou na automatiku, prostě cvaky bez nastavování..A Daniel je šíleně hyperaktivní takže ho vyfotit je oříšek :D Já osobně s fotkama spokojena nejsem, ale jak říkám je to automatika a bylo špatné světlo (ne,nevymlouvám se :D je to prostě rukama fotografa,já vím :D)..No už abych co nejdříve přešla na manuál :D

... více fotek v CČ.

Můj splněný sen - koupě zrcky

26. december 2012 at 17:56 | Şimi Maple |  Zápisky ze života
Zdravím,
tak jsem se po dlouhé době rozhodla vám zase napsat.Musím se vám podělit o svůj nezapomenutelný zážitek.Ale vezmu to postupně.

cituji spolužáka: "To dlouhatánské trápení a potom ten moment obrovského nadšení. "

Slohová práce Fejeton

19. december 2012 at 19:04 | Şimi Maple |  Potřebuju se vypsat ..
Moje slohová práce, z 9 ročníku ZŠ. A ohodnocení? Za jedna :) Upřímně řečeno, trvalo mi to napsat cca půl hodinky, nejtěžší bylo zapojit do toho trošku humor, nějak vtipně to pojmout, snad se podařilo.

CHYTRÝ POMOCNÍK

Vyjížďka při mrazu

8. december 2012 at 15:17 | Şimi Maple |  Halča
Zdravím,
není nic lepšího na blbou náladu než to co milujete..V mém případě to je jezdectví.Činnost při které zapomenu na všechna svá trápení a jsem šťastná.Po několika dnech zase šťastná..
Kůň nebyl 2 týdny ježděný takže to spíše připomínalo rodeo než vyjížďku, ale aspoň jsem neměla čas se zase utápět v myšlenkách a musela se 100% věnovat koni.
Ale už vážně nevím jak dlouho se dokážu vymlouvat že mi nic není, že je to tou zimou, otázky typu "co ti je?Svěř se.." ze všech stran začínám nesnášet.Opravdu mám zájem se svěřit ostatním co mi je..Vyslechl mě kůň, jediný chlap který za to stojí, ten který mě nikdy nezradí,neodkopne když už mu nejsem dost dobrá.