May 2013

Zdobení koní na stavění Máje (fotky)

7. may 2013 at 22:22 | Şimi Maple |  Fotky
Celková práce zahrnovala:
1.důkladné čištění
2.sprchování
3.rozčesání hřívy/ocasů
4.zaplétání
5.zdobení
= čas 2 hodiny.

Děcka z nás byly unesené,vyslechly jsme plno obdivů takže spokojenost veliká! :D Jely jsme tam bez sedel já jen na uzdečce a Klárka na ohlávce.Super den :)

Kvalitku a velikost neřešte, je to focené Klarčiným mobilem a já si je jenom uložila a hodila je tady protože se některé z vás ptaly na fotky z tohoto dne :)

Já a Halík

Klárka a Henry

Video | Jess - nácvik skoků

4. may 2013 at 11:20 | Şimi Maple |  Videa
Je to video z března, nějak jsem na něj zapomněla a tak ho vám tady dávám až teď. Nejlepší část je 1:23 :D pokaždé když to vidím tak se začnu strašně smát :D On si to dokázal tak perfektně načasovat na tu písničku :D Pusťte si k tomu zvuk.

A koho z vás baví takhle blbnout se psem? :D Ještě než jsem dostala koníka tak jsem si z Jess vlastně pomalu dělala takového malého parkuráka :D Chtěla jsem se s ní věnovat závodně agility ale nějak se nám nedařilo v poslušnosti a pak přišel koník a z agility sešlo,už nebylo tolik času. Tak teď si takhle zaskáčeme jednou do měsíce když se obě dvě nudíme :) Jinak nejvíce skočila mám dojem 110cm.Více jsem nezkoušela.


Zápis ze dne 2.5.2013

2. may 2013 at 22:18 | Şimi Maple |  Zápisky ze života
Tak jo..Nakonec mi to přece jen nedalo a nějak jsem spatlala design (je jenom dočasný,ale vážně jsem tu nesnesla ten z nabídky blogu) a zkusím se sem zase vrátit. Toho dinosaura mám v noťasu už asi 2 roky a pořád si říkala že ho jednou využiju..Tak nakonec přece jen využila :D

Tak co dámy, kdo letěl v úterý na sraz ?Bylo tam fájn.A teď vážně, u nás v dědině bylo stavění Majky tak jsme s kámoškou nastrojily koníky (čistily jsme je + osprchovaly a zdobily celkem 2hodiny!), zapletly jim ocasy a hřívu a do toho nastrkaly kytičky, já rozkvetlou třešeň a Klárka zlatý déšť.Vypadali úžasně! Pak jsme tam teda zašli a ty děcka se na nás vrhly jak lavina :D :D Ale my i koně přežili takže pohoda.

Úterní večer do půlnoci jsem strávila - teď bych se za to vyliskala - nastavováním toho designu (který amozřejmně nevycházel takže jsem to vzdala), a šla spát až kolem půl 1 ráno takže jsem se potom krásně vyhajala až do 11 dopoledne :D Zbytek dne jsem si uklízela pokoj :D

Dnešek byl ve škole úplně zabijácky.. Měla jsem na 7 (dvouhodinovka těláku) a trčela tam až do půl 4.Nádhera,opravdu.A aby toho nebylo málo tak v tom největší lijáku jsme zrovna jeli zpátky do školy (máme tělocvičnu jinde než je škola..jo,je to debilní) a já trubka samozřejmně neměla deštník.Jinak to byla pohoda...Teda psali jsme z občanky ale to bych měla mít za 1 (před hodinou jsem si vyfotila zápis do mobilu a pak to jednoduše opsala...) a z testu z matiky očekávám tak 4 nebo 5, byla jsem totálně v řiti, fakt mě strašně moc baví počítat rovnice na milionpětset možností! Teď momentálně nějaké Parametrické a v absolutní hodnotě..

Halík má už od Úterý volno, celý den se fláká a zítra má být taky hnusně tak si volno prodlouží ještě o den, co se dá dělat.V dešti vážně jezdit nepůjdu :) A já už valím do sprchy a spát, zítra mám na 9 a učíme se jenom 4 hodiny takže pohodička :) Dobrou lidi!


SERU NA TO!!

1. may 2013 at 17:05 | Şimi Maple
Od včerejšího večera se jak kráva seru s designem, dělám 2 verze, trčím tu až do půlnoci a ono to pak vůbec nenavazuje...
DNESKA?!! Dělám další, seru se s ním 2 hodiny, teď další 2 to nastavuju a zase to nejde!!!

NEMÁM NA TO DO PRČIC UŽ NERVY!! -.-" Takže čau, bude tu tenhle a je mi jedno že je z nabídky blogu já to můžu zesrat. Totálně mě to vytočilo a pravděpodobně zase tu několik týdnu nepáchnu a to jsem se chtěla definitivně vrátit....

Asi takhle nějak vypadala moje reakce když to furt nešlo...