April 2014

You are never given a dream ....

12. april 2014 at 22:13 | Şimi Maple |  Zápisky ze života
You are never given a dream without also being given the power to make it true.
(
Nikdy ti není dán sen, aniž by ti zároveň nebyla dána moc jej uskutečnit. )

Pusť si song k článku.. :)Ahoj :) Dnešní den byl s nádherným jarním nádechem.Pampelišky vykoukly, keře a stromu kvetou jako o život.Ptáci zpívali a můj kůň si hrál na zmagořeného plňase.
Ale začneme od rána.
Poslední cca 2měsíce se snažím vstávat o víkendu dřív než jsem byla zvyklá.. (vstávala jsem v 10 nejdřív..) a teď se mi úspěšně daří vstávat v 9 a mám v plánu to časem posunout už na 8, jsem hrozný spáč a miluju válení se v posteli takže to musím dělat takhle postupně.. :D
Dopoledne jako vždy házení boxu od Halíka,odvedení koně na pastvu kde má větší trávu, venčení Jessky.. (cca půl hodinky),dodán nový liz pro Halíka do boxu, oběd :) Po obědě snaha vyměnit v našem novém sedle komoru za větší,operace úspěšná.Přendání koně do jiného výběhu kde je tráva menší aby se neschvátil.Pak za námi měla přijet kamarádka se podívat na Halouše (kůň byl pochválen,já spokojená :D)


Videa | Halik - souhrn všech od září 2013

10. april 2014 at 14:49 | Simi Maple |  Videa
Čauky, videa tvořím ráda - baví mě to.Ale jenom do té doby dokud se mi nezačne sekat ntb nebo se mi video po 3hodinách práce nechce uložit.To pak chytám nervy.
Nejtěžší je vždy vybrat tu nejvhodnější písničku, mnohdy zabiju i hodinu tím že hledám na YTB písničku která by mi tam nejvíce pasovala :D
Tyhle videa jsou starší, je tam ještě vidět hodně chyb - dlouhé záběry,nudné,nazaostřené.. Ale jako vzpomínka na určité období/situaci je to perfektní :) A upřímně, bez zkoušení,zkoušení,zkoušení se nikdo nedopracuje k dokonalosti.Alespoň teď vím čeho se mám vyvarovat.
Natáčím zrcadlovkou Nikon D3100 a následně upravuji ve VideoPad.

Halík .. He's my live!

Video ze září 2013, je takové spíše o ničem :D Nevím no.. Teď s odstupem se mi už nelíbí, ale mazat ho nebudu.


další videa v celém článku.

Návrat ? Možná,zkusím to.

8. april 2014 at 21:05 | Simi Maple |  Informace ohledně blogu
Od mého posledního článku je to již 7měsíců..Blog mi nechyběl.Ty časy kdy jsem blogovala takřka ostošest jsou dávno pryč.
Stalo se tolik věcí.Nebudu je všechny vypisovat, to bych se zbláznila.K návratu mě popostrčila moje kamarádka Klár, která prý údajně ráda čte mou hlavou poskládané myšlenky do vět.Tak to tedy zkusím.Už dřív jsem si psala tzv. blogový deníček, hodněkrát to zkoušela i písemně, vlastním rukopisem,nic mi však nevydrželo napořád.

Momentálně jsem začla žít jiný a pro mě lepší život.A to konkrétně od 13.2.2014.A kdo jiný na tom měl podíl než moje zmíněná kamarádka Klár? Podařilo se ji mě nakopnout k tomu, k čemu mi chyběl ten jeden malý krůček, doslova do mě žďuchla a já se konečně vzpamatovala.Zajímá vás o co jde? To je jednoduché..