Tomorrow's life is too late. Live today.

27. may 2014 at 19:52 | Şimi Maple |  Zápisky ze života

Žiji.Ještě stále.Dlouho jsem zase nepsala - přešlo mě to.Hold na tomto blogu již existuji 3roky a v blogovém světě celkově něco kolem 5ti let.Ano jsem strašná,hrozná,příšerná..Ale taková už jsem.Musím se však pochválit.. od mého srdceryvného článku (<- odkaz) se toho příliš nezměnilo..Jsem pyšná na sebe že jsem se částečně odstřihla od internetového světa, převážně facebooku a opravdu více žiji realitou. Už je to týden co jsem si definitivně řekla stop FB. A bitvu, teď již to můžu říct, jsem vyhrála! Dříve jsem díky dnešním chytrým mobilům byla na FB ve škole dopoledne, po škole v autobuse, doma u oběda,odpoledne při "učení",večer do 11ti večer.. Fuj.Teď jsem ve fázi kdy ten FB nezapnu dřív než po 8mé večer a jsem tam do těch cca 9-10(záleží jestli s někým kecám a v kolik jdu spát :D). Olalá jsem na sebe pyšná.Sice ten první den kdy jsem s odvykací kůrou začínala bylo nutkání "zapni to..koukni co je nového u přátel..no tááák.." hodně silné,odolala jsem, a po těch 3dnech už to brala jako samozřejmost a nutkání přešlo.. Z 150přátel se mi počet snížil na 70 s kterýma si eventuálně píši a jsem nad míru spokojená.

Toď vše k mému FB životu.Dále jsem vyhrála nad mou spánkovou válkou! Jak jsem ve zmiňovaném článku předtím psala že jsem teď ve fázi kdy vstávám v 9 (víkendy,volna...) a chci to posunout už na 8, tak už se stalo.Ono je pak vážně super prožívat ten pocit kolik toho můžu stihnout.. Neříkám že si někdy nepospím - člověk to raz potřebuje, ale doba kdy jsem dřív jak v 10dopoledne nevstala jsou, děkuji ti moje vůle, pryč.

Stále však bojuji nad mou nechutí k učení..A tohle asi bude největší bitva..Už jsem měla hezký náběh, pamatuji si ten den, před cca 2mi týdny, kdy jsem se opravdu poctivě učila do chemie, zhruba 4 A4, zabralo mi to kolem 4hodin a písemka ? Za 4.Neuvěřitelný vztek a totální nechuť do dalšího učení.. Proč nad tím zabíjet čas když to pak dopadne takhle? Moje nervy dostaly opravdu hodně do těla.. Těším se až tento hektický měsíc bude za mnou, bude to ještě velká dřina protože mám před sebou zkoušky dovednosti (praxe) a ředitelské testy (cca 6předmětů ve kterých je učivo za celý rok, na jeden den vychází 2-3předměty..) Prý příprava k maturitě..Haha, k té se ani nedostanu.Budu ráda pokud přelezu třeťák díky řidičáku(nojo..už mi táhne na krásných 18 v červenci),2týdenní praxe a tanečním.. (ano upsala jsem se, pozor,dobrovolně na taneční.. to dopadne totálním fiaskem..Z.Chlopčík si bude rvát vlasy z hlavy jak mě a můj antitalent uvidí..)

Sluníčko mi však dodává tolik potřebnou energii a já pokračuji a nevzdávám to.. A co je ještě úžasné? Za týden se mi vrací moje nejúžasnější kamarádka z půlročního pobytu v cizině.. Ach konečně! Budu mít zase s kým kecat na 5minut (ze kterých se vždy vyklubou minimálně 2hodiny)A neuvěřitelně moc se těším na prázdniny.Takhle nabité jsem je ještě nikdy neměla.Snad výjde alespoň většina z plánů.

Takové vypsání není vůbec špatné.. Takže je možné že čas od času tady přibude článek, ale nic jiného než moji vářečnost asi nečekejte..Děkuji za pozornost! :) A komentář potěší - pokud to někdo přečetl do konce... :)
Jo a prosím..Fotku nahoře nekopírujte.. Vyfotilo ji "moje" úžasné já :D
 

Be the first one to judge this article.

Poll

People or animals?

people.
animals.

Comments

1 miki miki | 27. may 2014 at 22:40 | React

taky souhlasím že vypsat se je úžasné, denně píšu něco,ale jen pro sebe, většinou mám kus papíru všude s sebou, tak se vypíšu a papírek třeba zničím, uklidním se tím, přijdu a jiné myšlenky a omylem přijdu na slohovku do češtiny...:)

2 Simi Maple Simi Maple | Web | 28. may 2014 at 10:34 | React

[1]: Zkoušela jsem si psát i deníček, ale to mě po chvíli přešlo,více mě to baví tady na blogu..:) Ale je to hodně dobré na vypsání blbých pocitů, se u toho tak fajně uvolním a blbá nálada/vztek mě přejde..:) děkuji za komentář :)

3 deny-paradise deny-paradise | Web | 28. may 2014 at 19:14 | React

Jé tak to ti zavidím, že si se od toho facebooku odtrhla. Já jsem ve věku, kdy je to celkem dost populární a hodně používané. Takže se mi stim nedaří moc přestat. Ale aspoň už tam jsem jen málokdy, ne jako dřív kdy jsem na facebooku byla celý den. Jéžiš já bych teda v 8 vstávat nemohla. Normálně o víkendu vstávám tak v 10 v 11, ale jako strátu času to zatím nevidím. Nemám toho moc napráci. Já se doma prakticky vůbec neučím. Jsem teprv v sedmičce na základce, ale všichni mi řikali, jak je sedmička těžká atd.. No já můžu říct, že se teď už skoro vůbec neučíme, a těžké mi to taky nepřijde :D Každopádně se teď budu muset začít připravovat na písemky, který máme samozřejmě všechny na jeden tejden, takže nevim, co se učit dřív -,- Jojo konečně sluníčko, sice tendle týden u nás skoro pořád prší, ale doufám, že sluníčkoi zase brzo vykoukne :) Já mám to sluníčko tak ráda :3
Vypsání to špatné není, já sama se takle ráda vypisuji :D Baví mě to, a to je na tom to důležité :)
Jinak ta fotka nahoře je krásná ;) :)

4 Nicol Nicol | Web | 4. june 2014 at 21:58 | React

Tu nechuť moc dobře znám. A poslední dobou je to čím dál tím horší :D k mému obrovskému štěstí mi v pondělí uzavírají klasifikaci ;)
Hodně štěstí v tomhle těžkém boji :P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama